Aanvangsttijden Club kamp 24 November

Jiu Jitsu Aarts Damy 13.30 uur Mat 3
Jiu Jitsu Abou Elnaga Mohamed 13.30 uur Mat 2
JUDO Basabak Berkay 10.00 uur Mat 1
JUDO Beckers Morris 12.30 uur Mat 3
JUDO Bodelier Calvin 10.00 uur Mat 2
JUDO Braun Quincy 10.00 uur Mat 3
JUDO Breemen Giovanni 12.30 uur Mat 2
Jiu Jitsu Butink Sem 13.30 uur Mat 2
JUDO Cerga Oli 10.00 uur Mat 2
JUDO Chimphalee Quinn 12.30 uur Mat 2
JUDO Cornelder Jasper 13.30 uur Mat 3
Jiu Jitsu Cornelder Jasper 13.30 uur Mat 2
JUDO Daniels Laura 13.30 uur Mat 1
JUDO Debets Jesse 13.30 uur Mat 3
Jiu Jitsu Deursen van Victoria 13.30 uur Mat 3
JUDO Engels Joelle 10.00 uur Mat 3
Jiu Jitsu Essers Matthieu 13.30 uur Mat 3
JUDO Franken Niek 10.00 uur Mat 3
JUDO Gering  Arjan 10.00 uur Mat 2
JUDO Goor van Jozua 13.30 uur Mat 1
JUDO Görtzen Maila 10.00 uur Mat 1
JUDO Görtzen  Rivano 10.00 uur Mat 3
JUDO Graafhuis Boaz 10.00 uur Mat 3
JUDO Gritter Thomas 12.30 uur Mat 2
Jiu Jitsu Grooten Jayden 13.30 uur Mat 3
JUDO Haan de Pim 10.00 uur Mat 2
JUDO Haan de Nils 10.00 uur Mat 3
JUDO Hartsteen Max 10.00 uur Mat 3
JUDO Heckmans Miller 10.00 uur Mat 2
JUDO Heijden van der Govinda 12.30 uur Mat 3
JUDO Heijenrath Jessie 12.30 uur Mat 2
JUDO Heijenrath  Isabella 13.30 uur Mat 2
JUDO Heijse Ghino 12.30 uur Mat 2
JUDO Hendriks Milan 10.00 uur Mat 2
JUDO Hendriks Kylie 12.30 uur Mat 3
JUDO Heppenhuis Niels 13.30 uur Mat 1
Jiu Jitsu Hermans Joy 13.30 uur Mat 2
JUDO Heuvel van den Levyn 10.00 uur Mat 2
JUDO Hilgenfeld Bellamy 10.00 uur Mat 1
JUDO Hilgenfeld  Logan 10.00 uur Mat 3
JUDO Hoogeveen Jorrit 13.30 uur Mat 1
JUDO Houben Jurre 10.00 uur Mat 2
JUDO Houben Lana 12.30 uur Mat 2
JUDO Hovinga Stijn 10.00 uur Mat 1
JUDO Hovinga David 10.00 uur Mat 3
JUDO Huijnen Thomas 10.00 uur Mat 2
JUDO Hustings Mik 12.30 uur Mat 1
JUDO Huurdeman Alexander 12.30 uur Mat 1
JUDO Janssen Frederique 10.00 uur Mat 3
JUDO Jong de Job 12.30 uur Mat 3
JUDO Joosten  Borys 13.30 uur Mat 1
JUDO Kaiser Justin 13.30 uur Mat 1
JUDO Keularts Tijn 10.00 uur Mat 1
JUDO Keune Brann 10.00 uur Mat 2
JUDO Koenders Pien 13.30 uur Mat 2
JUDO Korving Joey 10.00 uur Mat 1
JUDO Laheij Bram 12.30 uur Mat 1
Jiu Jitsu Lenders Rens 13.30 uur Mat 2
JUDO Lindner  Lars 10.00 uur Mat 2
Jiu Jitsu Mahmoud Marwan 13.30 uur Mat 3
Jiu Jitsu Mahmoud Adam 13.30 uur Mat 2
Jiu Jitsu Makhotkin Fedor 13.30 uur Mat 2
JUDO Meens Jason 12.30 uur Mat 1
JUDO Meens Demian 13.30 uur Mat 1
JUDO Meijs Freek 13.30 uur Mat 3
Jiu Jitsu Meijs Freek 13.30 uur Mat 2
JUDO Merebay Ewen 12.30 uur Mat 3
JUDO Muijrers Misha 10.00 uur Mat 1
JUDO Muijrers Grisha 10.00 uur Mat 1
JUDO Nelis Lena 10.00 uur Mat 3
JUDO Ooijen van Ruben 10.00 uur Mat 1
JUDO Pelzer  Yves 12.30 uur Mat 2
JUDO Peters Nienke 10.00 uur Mat 1
JUDO Peters Jasper 13.30 uur Mat 1
JUDO Pluijmen Yara 10.00 uur Mat 3
JUDO Pluijmen Jardi 12.30 uur Mat 2
JUDO Ritzen Finn 10.00 uur Mat 3
JUDO Rogalski Ayden 12.30 uur Mat 1
JUDO Ruijter de Nienke 10.00 uur Mat 1
JUDO Ruivenkamp Kyan 10.00 uur Mat 2
JUDO Schaap Daan 10.00 uur Mat 1
JUDO Schneider Quinn 10.00 uur Mat 2
JUDO Slooten Devin 12.30 uur Mat 2
Jiu Jitsu Sluis van der Angelina 13.30 uur Mat 3
JUDO Sman van der Fedde 12.30 uur Mat 1
JUDO Snijder Eva 13.30 uur Mat 1
Jiu Jitsu Stienen Caitlyn 13.30 uur Mat 3
JUDO Szulc Maximilian 10.00 uur Mat 2
JUDO Teitsman Linus 10.00 uur Mat 2
JUDO Teitsman Ilan 12.30 uur Mat 3
JUDO Thuis Daan 10.00 uur Mat 1
Jiu Jitsu Tilburg van Zoe 13.30 uur Mat 3
JUDO Vaessens Tom 12.30 uur Mat 1
Jiu Jitsu Venne van de Lorena 13.30 uur Mat 2
JUDO Verheezen James 10.00 uur Mat 1
JUDO Verheezen Dex 10.00 uur Mat 1
JUDO Verkerk Dylan 10.00 uur Mat 1
JUDO Verkerk Scott 10.00 uur Mat 1
JUDO Veugen Nina 13.30 uur Mat 2
JUDO Vluggen Brandon 13.30 uur Mat 2
JUDO Volders Tycho 13.30 uur Mat 1
JUDO Voncken Bram 10.00 uur Mat 1
JUDO Voragen Joep 10.00 uur Mat 2
JUDO Wijk van Boet 12.30 uur Mat 3
JUDO Wijs de Merle 12.30 uur Mat 3
JUDO Wijs de Dante 13.30 uur Mat 1
JUDO Wijs de Danny 13.30 uur Mat 2
JUDO Willems Madelief 10.00 uur Mat 3
JUDO Willems Servie 12.30 uur Mat 1
JUDO Willems Valentijn 12.30 uur Mat 1
JUDO Willems Lucas 13.30 uur Mat 1
JUDO Woudenberg van Luca 10.00 uur Mat 2
JUDO Woudstra Sietse 12.30 uur Mat 3
JUDO Woudstra Bouwe 13.30 uur Mat 1
Jiu Jitsu Woudstra Bouwe 13.30 uur Mat 2
Jiu Jitsu Woudstra Sietse 13.30 uur Mat 3
Jiu Jitsu Zinken Daan 13.30 uur Mat 3

2019 3 November 26e Geuldal judo toernooi

Vandaag gingen de judoka’s van Budosport Parkstad en Banzai Simpelveld o.l.v. Richard,Betty, Peter en Brandon naar het 26e “Geuldal JUDO toernooi” in Valkenburg.

De volgende resultaten werden behaald:

1e plaats
Brandon Vluggen
Nienke de Ruijter
Merle de Wijs
Fin Weijers
Kylie Hendricks

2e plaats
Eva Snijder
Valentijn Willems
Jorrit Hoogeveen
Jasper Peters
Isobel Mathee

3e plaats
Lars Lindner
Arjen Gering
Milan Hendricks

Net buiten de podiumplaats gevallen
Pien Koenders , Ghino Heijse ,Max Hartsteen,Freek Meijs , Keano Kerff,Tycho Volders,Quinn Schneider,Govinda van der Heijden,Jardi Pluijmen.

Helaas wegens ziekte afgemeld Bouwe Woudstra

Het coachteam feliciteert iedereen met hun behaalde resultaat.

Klik hier voor het fotoverslag op ons https://www.facebook.com/Budosport.Parkstad

2019 29 September Samurai Susteren

Vandaag gingen de judoka’s van Budosport Parkstad en Banzai Simpelveld o.l.v. Richard, Betty & Peter en Brandon Vluggen naar het goed georganiseerd judo toernooi van Samurai Susteren.

De volgende resultaten werden behaald:

1e plaats
Govinda van der Heijden
Jorrit Hoogeveen

2e plaats
Lars Lindner
Fin Weijers

3e plaats
Boaz Graafhuis
Max Hartsteen
Giovanni Breemen
Tycho Volders
Arjan Gering

4e plaats
Yves Pelzer
Eva Snijder
Jardi Pluijmen
Bouwe Woudstra
Keano Kerff

Wij feliciteren dan ook iedereen met het behaalde resultaat.

Klik hier voor het fotoverslag op ons https://www.facebook.com/Budosport.Parkstad

2019 22 Sept 4Lions Judo Cup toernooi

o.l.v. Richard gingen de judoka’s van Budosport Parkstad en Banzai Simpelveld naar het 4Lions Judo Cup toernooi in Roermond.

1e plaats
Isobel Matthee
Merle de Wijs

2e Plaats
Quinn Chimphalee

3e plaats
Jorrit Hoogeveen
Net buiten de prijzen gevallen: Brandon Vluggen , Tycho Volders, Govinda van der Heijden

Hartelijk gefeliciteerd met jullie prestaties!

Klik hier voor het fotoverslag op ons https://www.facebook.com/Budosport.Parkstad